Veiling balletpakje prinses Margriet ten bate van jarig Introdans

Vorsten

21/04/2021 4:20 am

Een balletpakje dat prinses Margriet vroeger droeg tijdens haar lessen wordt woensdag geveild ten bate van het Arnhemse dansgezelschap Introdans, waarvan de prinses beschermvrouwe is. Introdans viert komend seizoen het 50-jarig bestaan en wil dat zo feestelijk mogelijk aanpakken met onder meer jubileumvoorstellingen. Vandaar dat er een benefietveiling komt.

Bij de kostuums, accessoires en rekwisieten die aan de hoogste bieder worden verkocht, zitten ook creaties van de Franse couturier Jean-Paul Gaultier, ontworpen voor de familievoorstelling PINOKKIO. Voormalig topdanseres Alexandra Radius stelt voor de veiling een paar originele en door haar gesigneerde spitzen ter beschikking. Haar partner Han Ebbelaar, ook voormalig sterdanser, doneert een abstract schilderij van eigen hand. Ook wordt een aantal ‘belevenissen’ geveild, zoals een privéoptreden thuis.

Prinses Margriet heeft nog altijd belangstelling voor dans, getuige haar band met het Arnhemse gezelschap.

Inschrijven nieuwsbrief

De inhoud op deze pagina wordt momenteel geblokkeerd om jouw cookie-keuzes te respecteren. Klik hier om jouw cookie-voorkeuren aan te passen en de inhoud te bekijken.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."

Meer Nederland