Bijna 450 attributen en kostuums uit The Crown naar veiling

Vorsten

19/11/2023 1:30 pm

Productiemaatschappij Left Bank Pictures gaat bijna 450 attributen en kostuums uit de Netflixserie The Crown veilen. De opbrengst gaat naar de National Film and Television Schoolbeurs.

Het eerste deel van de veiling vindt plaats op 7 februari. Dan gaan er bij veilinghuis Bonhams 150 stukken onder de hamer. Een dag later gaan er nog eens 300 items online in de verkoop.

De veilingstukken variëren van een stel porseleinen corgi’s tot de zogenoemde ‘revenge dress’ van Elizabeth Debicki’s personage prinses Diana. Het kledingstuk moet zo’n 12.000 pond (ruim 13.000 euro) opleveren. Een replica van de Britse Gouden Koets moet ongeveer 50.000 pond opleveren. In totaal wordt gehoopt op een opbrengst van 1 miljoen pond.

Inschrijven nieuwsbrief

De inhoud op deze pagina wordt momenteel geblokkeerd om jouw cookie-keuzes te respecteren. Klik hier om jouw cookie-voorkeuren aan te passen en de inhoud te bekijken.
Je kan jouw keuzes op elk moment wijzigen door onderaan de site op "Cookie-instellingen" te klikken."

Meer Verenigd Koninkrijk